Cumartesi, Nisan 14, 2012

Kırklanmışlar....

Paşa hazretleri ha geldi ha geliyor derken dile kolay 43 günü geçirdik bile... 
Biraz depresif , biraz eğlenceli ancak genellikle zor geçen günlerin ardından yeniden
 Merhaba...


O gün...
Aysun ablam  hep olduğu gibi hiç yalnız bırakmadı beni.İyi kötü her an yanıbaşımda... Allah razı olsun ondan,o bizi nasıl rahatlatmak için uğraşıyorsa Rabbim de onu sıkıntılarından kurtarsın İnşallah..O olmasa yanımda ne yaparım ben hiç bilmiyorum..Elim kolum ,aklım fikrim, her işe heryere yetişenim o...

Ayşegül ablam ise koşa koşa geldi taaa Çanakkale'den yine.Zümra'da da yanımdalardı ancak ben pek anlamamıştım.Bu kez izin alıp gelince 4 gün yanımızdaydı.

Canım Annem de tabi yanımdaydı ancak yine yarıştı benimle :) rahatsızlandı biraz üzdü bizi.Hastane gördü mü dayanamıyor bu hanım ne yapalım... :)
Elbet kayınvalidem ve de  görümcem Vildan ablam da yanımdaydı.
Hepsi beni Mutlu ve rahat ettirmek için uğraştı . Hepsine tek tek teşekkür ederim...Allah razı olsun...

Anlatmak yazmak istediğim pek çok şey var ancak nereden , nasıl başlasam bilemezken böyle bir başlangıç yapalım dedim.Bir doğum hikayesi , ablamızın alışma süreci, iki çocukla delirmiş kadının serüvenleri olarak Gerisi gelecek İnşallah.
Görüşmek üzere...

3 yorum:

betiylehayat dedi ki...

esvedcim dün nihayet hediyemi kargoya verebildim umarım bi an önce eline geçer..sana çook geçmiş olsun diliyorum tekrardan..iyi bak kendine..hepiniz çok güzel görünüyorsunuz bu arada maşalah size

siyahkuğu dedi ki...

oyiii analı bablı büyüsün inşALLAH kocaman sevgiler yolladım...

begum begum huuu dedi ki...

petekcim allah analı babalı buyutsun gorusmeyelı ıkı guzel cocugun olmus allah bagıslasın tatlım ınsallah canakkalede falan karıslasırız Aysegul abladan alıyorum gerçi haberlerini ama gorunce dah abı hosuma gıttı yalan degıl:) BEnde bloguma beklerım sevgıler:)


begumyagci.blogspot.com